top of page

FAQ

Na niektoré otázky Vám vieme odpovedať bez nutnosti kontaktovania. Prečítajte si najčastejšie otázky našich zákazníkov a ich odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás.

 • Prečo si vybrať za dodávateľa KAPEX TRADING?
  Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vlastnými skladovými zásobami komponentov, ktoré sú najčastejšie používané v Slovenskom Gastro a food sektore
 • Ako vyberiem správny nádradný diel?
  Je to tak jednoduché! V sekcii katalógy vyberiete správny katalóg a to buď podľa výrobcu, alebo určenia V príslušnom katalógu opíšete identifikačné číslo dielu Číslo nám pošlete cez formulár, alebo chat nižšie, prípadne nás kontaktujete telefonicky V prípade, že si neviete rady, urobte snímok výrobného štítku vášho stroja, resp. snímok náhradného dielu a pošlite ho k nám mailom, resp. WhatsApp-om.
 • Ako Vás kontaktujem?
  Našu spoločnosť je možné kontaktovať nasledovne: Prodstredníctvom formulára v spodnej časti stránky: 2. Prostredníctvom chatu: 3. Prostredníctvom emailu, alebo telefónu:
 • Aké sú hlavné výhody nákupu v KAPEX TRADING?
  Vďaka vlastným skladovým zásobam vieme dodať potrebné diely už na nasledujúci deň. Ako certifikovaný dodávateľ objednávame tovar priamo od najväčšieho svetového distribútora náhradných dielov a od výrobcov. Poradenstvo k výberu náhradného dielu a k servisu.
bottom of page